Hanchan: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 6: | Line 6: | ||
! Designation !! Japanese !! English | ! Designation !! Japanese !! English | ||
|- | |- | ||
| | | 0 || || | ||
|- | |- | ||
| | | 1 || || | ||
|- | |- | ||
| | | 2 || || | ||
|- | |- | ||
| | | 3 || || | ||
|- | |- | ||
| | | 4 || || | ||
|- | |- | ||
| | | 5 || || | ||
|- | |- | ||
| || || | | 6 || || | ||
|- | |- | ||
| || || | | 7 || || | ||
|- | |- | ||
| || || | | 8 || || | ||
|- | |- | ||
| || || | | 9 || || | ||
|- | |- | ||
| || || | | 10 || || | ||
|- | |- | ||
| || || | | 11 || || | ||
|- | |- | ||
| || || | | 12 || || | ||
|- | |- | ||
| || || | | 13 || || | ||
|- | |- | ||
| || || | | 14 || || | ||
|- | |||
| 15 || || | |||
|- | |- | ||
| || || | | 16 || || | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || || | ||
|- | |- | ||
|colspan=3|[http://tenhou.net/0/?log=2014041817gm-0089-0000-96d6e343&tw=0] | |colspan=3|[http://tenhou.net/0/?log=2014041817gm-0089-0000-96d6e343&tw=0] |