2015 WAML season 1 results: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
! ID !! Handle !! Seed !! WAML Dan Pts. !! Tenhou Rank !! S-1 !! S-2 !! S-3 !! S-4 !! S-5 !! S-6 !! Pen. !! Total !! Power Pts. !! WAML Award !! New WAML total | ! ID !! Handle !! Seed !! WAML Dan Pts. !! Tenhou Rank !! S-1 !! S-2 !! S-3 !! S-4 !! S-5 !! S-6 !! Pen. !! Total !! Power Pts. !! WAML Award !! New WAML total | ||
|- | |||
| 032-1651987 || Niko || 1 || 0 || {{Tenhou rank|5d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 032-1651987 || Niko || 1 || 0 || {{Tenhou rank|5d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
|- | |||
| 036-4697635 || Muller || 2 || 0 || {{Tenhou rank|5d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 036-4697635 || Muller || 2 || 0 || {{Tenhou rank|5d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
|- | |||
| 840-3452559 || zheitny || 3 || 0 || {{Tenhou rank|3d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 840-3452559 || zheitny || 3 || 0 || {{Tenhou rank|3d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
|- | |||
| 643-2223488 || Gleb || 4 || 0 || {{Tenhou rank|2d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 643-2223488 || Gleb || 4 || 0 || {{Tenhou rank|2d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
|- | |||
| 826-5318008 || Lemon || 5 || 0 || {{Tenhou rank|1d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 826-5318008 || Lemon || 5 || 0 || {{Tenhou rank|1d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
|- | |- |