2015 WAML season 1: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Players registered: 24!) |
|||
Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
| 840-9651168 || cliff || 21 || 1 || 0 || USA || cliff || yes || ◆cliff◆ || {{Tenhou rank|7d}} | | 840-9651168 || cliff || 21 || 1 || 0 || USA || cliff || yes || ◆cliff◆ || {{Tenhou rank|7d}} | ||
|- | |||
| 840-5774239 || Hora || 22 || 1 || 0 || USA || HoraHoraHora || yes || ほらほらほら || {{Tenhou rank|3d}} | |||
|- | |||
| 702-6389613 || 二階堂夢乃 || 23 || 1 || 0 || SGP || Masashi || yes || 二階堂夢乃 || {{Tenhou rank|2d}} | |||
|- | |||
| 344-1532307 || 520 || 24 || 1 || 0 || HKG || Weijie “520” Tang || yes || 520 || {{Tenhou rank|2d}} | |||
|- | |- | ||
| 276- || || || 1 || 0 || DEU || || || || | | 276- || || || 1 || 0 || DEU || || || || |