Tenhou.net: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 163: | Line 163: | ||
==Three player== | ==Three player== | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! rowspan=2| 位 | |||
! rowspan=2| 初期pt | |||
! colspan = 3| 東風戦 | |||
! colspan = 3| 東南戦 | |||
! rowspan=2| 昇段pt | |||
! rowspan=2| 在位数 | |||
! rowspan=2| 平均R | |||
|- | |||
! 1位 | |||
! 2位 | |||
! 3位 | |||
! 1位 | |||
! 2位 | |||
! 3位 | |||
|- | |||
| Example | |||
| Example | |||
| rowspan=9| Example | |||
| rowspan=9| Example | |||
| Example | |||
| rowspan=9| Example | |||
| rowspan=9| Example | |||
| Example | |||
| Example | |||
| Example | |||
| Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example | |||
| Example | |||
| rowspan=4| Example | |||
| rowspan=4| Example | |||
| Example | |||
| rowspan=4| Example | |||
| rowspan=4| Example | |||
| Example | |||
| Example | |||
| Example | |||
| Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example | |||
| Example | |||
| rowspan=3| Example | |||
| rowspan=3| Example | |||
| Example | |||
| rowspan=3| Example | |||
| rowspan=3| Example | |||
| Example | |||
| Example | |||
| Example | |||
| Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example | |||
| Example | |||
| rowspan=4| Example | |||
| rowspan=4| Example | |||
| Example | |||
| rowspan=4| Example | |||
| rowspan=4| Example | |||
| Example | |||
| Example | |||
| Example | |||
| Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example | |||
| colspan=8 | Example || Example || Example | |||
|} | |||
==External links== | ==External links== |