List of Tenhoui: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→External links) |
m (→Tenhoui) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| 2015-05-13 || 就活生@川村軍団 || 9521戦 | | 2015-05-13 || 就活生@川村軍団 || 9521戦 | ||
|- | |||
| 2016-08-21 || ウルトラ立直 || 12764戦 | |||
|} | |} | ||