User:KyuuAA: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 170: | Line 170: | ||
| align="center"|Retired | | align="center"|Retired | ||
| align="center"|[http://arcturus.su/tenhou/ranking/ranking.pl?name=KyuuBB] | | align="center"|[http://arcturus.su/tenhou/ranking/ranking.pl?name=KyuuBB] | ||
|- | |||
| align="center"|KyuuCC | |||
| align="center"| | |||
| align="center"|09-21-2017 | |||
| align="center"| | |||
| align="center"| | |||
| align="center"| | |||
| align="center"| | |||
| align="center"|Active | |||
| align="center"|[http://arcturus.su/tenhou/ranking/ranking.pl?name=KyuuCC] | |||
|- | |- | ||
| align="center" rowspan=7|KyuuAA | | align="center" rowspan=7|KyuuAA |