User:KyuuAA: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 156: | Line 156: | ||
| WRC | | WRC | ||
| 12 / 69 | | 12 / 69 | ||
|- | |||
| February 6-7, 2021 | |||
| Inscripción Chile Mahjong Open 2021 | |||
| Online | |||
| Majsoul | |||
| | |||
| 34 / 54 | |||
|} | |} | ||
Line 156: | Line 156: | ||
| WRC | | WRC | ||
| 12 / 69 | | 12 / 69 | ||
|- | |||
| February 6-7, 2021 | |||
| Inscripción Chile Mahjong Open 2021 | |||
| Online | |||
| Majsoul | |||
| | |||
| 34 / 54 | |||
|} | |} | ||