2015 WAML season 1: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Players registered: 10 players) |
m (→Players registered: 11 players) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| 703-9696969 || harph || 10 || 1 || 0 || SVK || harph || yes || harph || {{Tenhou rank|3d}} | | 703-9696969 || harph || 10 || 1 || 0 || SVK || harph || yes || harph || {{Tenhou rank|3d}} | ||
|- | |||
| 360-7777777 || Pikokola || 11 || 1 || 0 || IDN || Pikokola || yes || Pikokola || {{Tenhou rank|2d}} | |||
|- | |- | ||
| 752- || || || 1 || 0 || SWE || || || || | | 752- || || || 1 || 0 || SWE || || || || |