2015 WAML season 1 results: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| 826-5318008 || Lemon || 5 || 0 || {{Tenhou rank|1d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 826-5318008 || Lemon || 5 || 0 || {{Tenhou rank|1d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
|- | |||
| 246-5555555 || Laciremun || 6 || 0 || {{Tenhou rank|1d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | |||
|- | |||
| 840-4564564 || SanShokuGinji || 7 || 0 || {{Tenhou rank|5d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | |||
|- | |||
| 076-9999999 || fallensoul || 8 || 0 || {{Tenhou rank|4d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | |||
|- | |||
| 124-1406823 || Finz || 9 || 0 || {{Tenhou rank|1d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | |||
|- | |||
| 703-9696969 || harph || 10 || 0 || {{Tenhou rank|3d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | |||
|- | |- | ||
| 124-4037564 || Trundle || . || 0 || {{Tenhou rank|1k}}* || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 124-4037564 || Trundle || . || 0 || {{Tenhou rank|1k}}* || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
Line 26: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| 840-6695664 || Moejong || . || 0 || {{Tenhou rank|3d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 840-6695664 || Moejong || . || 0 || {{Tenhou rank|3d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
|- | |- | ||
| 360-7777777 || Pikokola || . || 0 || {{Tenhou rank|2d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 360-7777777 || Pikokola || . || 0 || {{Tenhou rank|2d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
Line 36: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| 752-0000000 || Yazphier || . || 0 || {{Tenhou rank|3d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 752-0000000 || Yazphier || . || 0 || {{Tenhou rank|3d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
|- | |- | ||
| 840-7264923 || Dasuke || . || 0 || {{Tenhou rank|4d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 840-7264923 || Dasuke || . || 0 || {{Tenhou rank|4d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
|- | |- | ||
| 840-9651168 || cliff || . || 0 || {{Tenhou rank|7d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 840-9651168 || cliff || . || 0 || {{Tenhou rank|7d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- |