NYC International Riichi Open: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Results) |
m (→Final) |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
|1||Thomas Riedel||110.4 | |1||Thomas Riedel||110.4 | ||
|- | |||
|2||Hiroshi Yamai||74.35 | |2||Hiroshi Yamai||74.35 | ||
|- | |||
|3||Shigekazu Moriyama||63.35 | |3||Shigekazu Moriyama||63.35 | ||
|- | |||
|4||Ty Kennedy||54.55 | |4||Ty Kennedy||54.55 | ||
|} | |} | ||
===Consolation top=== | ===Consolation top=== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" |