User:KyuuAA: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 114: | Line 114: | ||
| [[Majsoul]] | | [[Majsoul]] | ||
| 16 / 20 | | 16 / 20 | ||
|- | |||
| Aug 31-Sep 1, 2019 | |||
| 2019 LA SPM | |||
| Gardena, CA | |||
| [[Automatic table|Auto table]] | |||
| [[Saikouisen]] | |||
| 8 / 40 | |||
|} | |} | ||