User:KyuuAA: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 121: | Line 121: | ||
| [[Saikouisen]] | | [[Saikouisen]] | ||
| 8 / 40 | | 8 / 40 | ||
|- | |||
| April 18, 2020 | |||
| UCROT 2020 | |||
| Online | |||
| [[Majsoul]] | |||
| Custom | |||
| 3 / 112 | |||
|} | |} | ||
Line 121: | Line 121: | ||
| [[Saikouisen]] | | [[Saikouisen]] | ||
| 8 / 40 | | 8 / 40 | ||
|- | |||
| April 18, 2020 | |||
| UCROT 2020 | |||
| Online | |||
| [[Majsoul]] | |||
| Custom | |||
| 3 / 112 | |||
|} | |} | ||