User:KyuuAA: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 149: | Line 149: | ||
| WRC | | WRC | ||
| 15 / 80 | | 15 / 80 | ||
|- | |||
| November 14-15, 2020 | |||
| PML Riichi Mahjong Open 2020 | |||
| Online | |||
| Majsoul | |||
| WRC | |||
| 12 / 69 | |||
|} | |} | ||
Line 149: | Line 149: | ||
| WRC | | WRC | ||
| 15 / 80 | | 15 / 80 | ||
|- | |||
| November 14-15, 2020 | |||
| PML Riichi Mahjong Open 2020 | |||
| Online | |||
| Majsoul | |||
| WRC | |||
| 12 / 69 | |||
|} | |} | ||