User:KyuuAA: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 163: | Line 163: | ||
| | | | ||
| 34 / 54 | | 34 / 54 | ||
|- | |||
| February 21, 2021 | |||
| Web Dragon Tournament | |||
| Online | |||
| Tenhou | |||
| | |||
| 3 / 32 | |||
|} | |} | ||
Line 163: | Line 163: | ||
| | | | ||
| 34 / 54 | | 34 / 54 | ||
|- | |||
| February 21, 2021 | |||
| Web Dragon Tournament | |||
| Online | |||
| Tenhou | |||
| | |||
| 3 / 32 | |||
|} | |} | ||