475
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
! ID !! Handle !! Seq. Number !! WAML Dan Level !! WAML Dan Points !! Country !! Player Name !! Avatar !! Tenhou ID !! Tenhou rank | ! ID !! Handle !! Seq. Number !! WAML Dan Level !! WAML Dan Points !! Country !! Player Name !! Avatar !! Tenhou ID !! Tenhou rank | ||
|- | |- | ||
| | | 032-1651987 || Niko || 1 || 1 || 0 || ARG || Niko || yes || Niko^ || {{Tenhou rank|5d}} | ||
|- | |- | ||
| | | 036-4697635 || Muller || 2 || 1 || 0 || AUS || Muller || yes || 偽赤木 || {{Tenhou rank|5d}} | ||
|- | |- | ||
| | | 840-3452559 || zheitny || 3 || 1 || 0 || USA || zheitny || yes || zheitny || {{Tenhou rank|3d}} | ||
|- | |- | ||
| | | 643-2223488 || Gleb || 4 || 1 || 0 || RUS || Gleb Vinogradov || yes || Altaart || {{Tenhou rank|2d}} | ||
|- | |- | ||
| | | 826-5318008 || Lemon || 5 || 1 || 0 || GBR || Lemon || yes || はない || {{Tenhou rank|1d}} | ||
|- | |- | ||
| | | 124-4037564 || Trundle || 6 [1] || 1 || 0 || CAN || Senechal "Trundle" Duhaut || yes || 治子37―564 || {{Tenhou rank|3k}} | ||
|- | |- | ||
| 840- | | 840-1487830 || Kyuu || 7 [2] || 1 || 0 || USA || Kyuu || yes || [[User:KyuuAA|KyuuAA]] || {{Tenhou rank|3d}} | ||
|- | |- | ||
| | | 336-0009029 || Jiharo || 8 [3] || 1 || 0 || VAT || (/_;) Jiharo || yes || (/_;) {alt: 雨宮雫} || {{Tenhou rank|2d}} | ||
|- | |- | ||
| | | 826-0145786 || C-13 || 9 [6]|| 1 || 0 || GBR || Dominic || yes || Dominic || {{Tenhou rank}} | ||
|- | |- | ||
| | | 840-6695664 || Moejong || 10 [9] || 1 || 0 || USA || Moejong || yes || moejong || {{Tenhou rank|3d}} | ||
|- | |- | ||
| | | 703-9696969 || harph || 11 [10] || 1 || 0 || SVK || harph || yes || harph || {{Tenhou rank|3d}} | ||
|- | |- | ||
| | | 360-7777777 || Pikokola || 12 [11] || 1 || 0 || IDN || Pikokola || yes || Pikokola || {{Tenhou rank|2d}} | ||
|- | |- | ||
| 840-3141592 || Archon^2 || 13 || 1 || 0 || USA || ArchonofFail || yes || Archon^2 || {{Tenhou rank|1d}} | | 840-3141592 || Archon^2 || 13 || 1 || 0 || USA || ArchonofFail || yes || Archon^2 || {{Tenhou rank|1d}} | ||
Line 38: | Line 38: | ||
| 752-0000000 || Yazphier || 15 || 1 || 0 || SWE || Yazphier || yes || 『魚ポコ』 || {{Tenhou rank|3d}} | | 752-0000000 || Yazphier || 15 || 1 || 0 || SWE || Yazphier || yes || 『魚ポコ』 || {{Tenhou rank|3d}} | ||
|- | |- | ||
| 124-1406823 || Finz || 16 || 1 || 0 || CAN || Finz || | | 124-1406823 || Finz || 16 || 1 || 0 || CAN || Finz || yes || Finz || {{Tenhou rank|1d}} | ||
|- | |||
| 840-7264923 || Dasuke || 17 || 1 || 0 || USA || Dasuke || no! || Dasuke || {{Tenhou rank|4d}} | |||
|- | |||
| 840-4564564 || SanShokuGinji || 18 || 1 || 0 || USA || Ginji || yes || 鳶一.折紙 || {{Tenhou rank|5d}} | |||
|- | |||
| 076-9999999 || fallensoul || 19 || 1 || 0 || BRA || fallensoul Nemo || yes || Soulsan || {{Tenhou rank|4d}} | |||
|- | |- | ||
| 276- || || || 1 || 0 || DEU || || || || | | 276- || || || 1 || 0 || DEU || || || || |
edits