Bureaucrats, checkuser, Administrators
816
edits
Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
| [[Dallas Open]] || 2016 || || || Tiles || || | | [[Dallas Open]] || 2016 || || || Tiles || || | ||
|- | |||
| [[LAPOM Tournament ]] || 2016 || February || Gardena, CA || Automatic table || || | |||
|- | |||
| [[Montreal Open]] || 2016 || June || Montreal, QC || Tiles || Annual || | |||
|- | |- | ||
| [[NA IORMC Qualifiers]] || 2016 || Summer-Autumn || || Tenhou.net || Annual || | | [[NA IORMC Qualifiers]] || 2016 || Summer-Autumn || || Tenhou.net || Annual || | ||
|- | |- | ||
| [[NYC International Riichi Open]] || 2015 || September 26-27, 2015 || New York City, NY || Tiles and Automatic table || One time || | | [[NYC International Riichi Open]] || 2015 || September 26-27, 2015 || New York City, NY || Tiles and Automatic table || One time || |