Bureaucrats, checkuser, Administrators
322
edits
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| [[WRML season 4|Season 4]] || April (19, 26) and May (3, 10, 17), 2015 || xkime || Amauri || 鳶一.折紙 || Nakadashi | | [[WRML season 4|Season 4]] || April (19, 26) and May (3, 10, 17), 2015 || xkime || Amauri || 鳶一.折紙 || Nakadashi | ||
|- | |||
| [[WRML season 5|Season 5]] || || || || || | |||
|} | |} | ||