Bureaucrats, checkuser, Administrators
816
edits
(→Current projection: https://worldriichi.org/qualified-players-rest-of-world/) |
|||
Line 101: | Line 101: | ||
| '''JPN (Japan)†''' || 0 || 80 || '''80''' || '''80''' | | '''JPN (Japan)†''' || 0 || 80 || '''80''' || '''80''' | ||
|- | |- | ||
| ARG || 0 || 1 || 1 || ''' | | ARG || 0 || 1 || 1 || '''3''' | ||
<!--|- | |||
| AUS || 0 || 2 || 2 || '''2''' --> | |||
|- | |- | ||
| | | BRA || 0 || 1 || 1 || '''2''' | ||
|- | |- | ||
| | | CHN || 0 || 4 || 4 || '''4''' | ||
|- | |- | ||
| | | CHL || 0 || 1 || 1 || '''1''' | ||
|- | |- | ||
| IRN || 0 || 1 || 1 || '''1''' | | IRN || 0 || 1 || 1 || '''1''' | ||
Line 117: | Line 119: | ||
| SGP || 0 || 4 || 4 || '''4''' | | SGP || 0 || 4 || 4 || '''4''' | ||
|- bgcolor="#bbbbbb" | |- bgcolor="#bbbbbb" | ||
| '''Rest of World''' || 0 || 28 || '''15''' || ''' | | '''Rest of World''' || 0 || 28 || '''15''' || '''17''' | ||
|- bgcolor="#dddddd" | |- bgcolor="#dddddd" | ||
| colspan=3 | '''Total''' || '''240''' || ''' | | colspan=3 | '''Total''' || '''240''' || '''221''' | ||
|} | |} | ||