Bureaucrats, checkuser, Administrators
9,929
edits
m (→New team) |
m (→Rosters) |
||
Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| [[Akasaka Drivens]] || [[Ken Sonoda]] (Saikouisen)<br> [[Taro Suzuki]] (Saikouisen) || || [[Jun Murakami]] (Saikouisen)<br> [[Kanako Maruyama]] (Saikouisen) | | [[Akasaka Drivens]] || [[Ken Sonoda]] (Saikouisen)<br> [[Taro Suzuki]] (Saikouisen) || || [[Jun Murakami]] (Saikouisen)<br> [[Kanako Maruyama]] (Saikouisen) | ||
|- | |||
| [[BSJapanext]] || | |||
|- | |- | ||
| [[EX Furinkazan]] || <!---[[Aki Nikaido]] (JPML)<br> [[Kenji Katsumata]] (JPML)<br>[[Takaya Matsugase]] (NPM)<br> [[Rumi Nikaido]] (JPML) ---> || || | | [[EX Furinkazan]] || <!---[[Aki Nikaido]] (JPML)<br> [[Kenji Katsumata]] (JPML)<br>[[Takaya Matsugase]] (NPM)<br> [[Rumi Nikaido]] (JPML) ---> || || |