Bureaucrats, checkuser, Administrators
816
edits
m (→Regular) |
m (→Results) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| 2018 ||colspan=10| No semifinal round | | 2018 ||colspan=10| No semifinal round | ||
|- | |- | ||
| 2019||colspan=10| Did not qualify | | 2019 ||colspan=10| Did not qualify | ||
|-style="background: #BBF3BB" | |-style="background: #BBF3BB" | ||
| 2020 || 3rd || 26.6 || Sonoda || 52.3 || Murakami || -81.6 || Suzuki || 58.4 || Maruyama || -0.9 | | 2020 || 3rd || 26.6 || Sonoda || 52.3 || Murakami || -81.6 || Suzuki || 58.4 || Maruyama || -0.9 | ||
|- | |||
| 2021||colspan=10| Did not qualify | |||
|} | |} | ||
Line 51: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| 2020 || 4th || -59.7 || Sonoda || -116.6 || Murakami || 95.7 || Suzuki || -38.3 || Maruyama || -13.8 | | 2020 || 4th || -59.7 || Sonoda || -116.6 || Murakami || 95.7 || Suzuki || -38.3 || Maruyama || -13.8 | ||
|- | |||
| 2021 ||colspan=10| Did not qualify | |||
|} | |} | ||