Bureaucrats, checkuser, Administrators
9,929
edits
m (→Wind rounds) |
|||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| S1-0 || || | | S1-0 || || | ||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
|colspan=3| | |||
|} | |} | ||