Bureaucrats, checkuser, Administrators
9,929
edits
m (→Grand Prix) |
m (→League) |
||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 281: | Line 281: | ||
| [[ARML]] | | [[ARML]] | ||
| 16 / 20 | | 16 / 20 | ||
|- | |||
| Jan-Mar 2024 | |||
| ARML (Group B1) | |||
| [[Tenhou.net]] | |||
| Online | |||
| [[ARML]] | |||
| 13 / 20 | |||
|- | |||
| Mar-May 2024 | |||
| ARML (Group B1) | |||
| [[Tenhou.net]] | |||
| Online | |||
| [[ARML]] | |||
| / 20 | |||
|} | |} | ||
Line 823: | Line 837: | ||
|align=center| 2 | |align=center| 2 | ||
<!-- 127 to 256 --> | <!-- 127 to 256 --> | ||
|align=center| | |align=center| 3 | ||
|- | |- | ||
| Gold | | Gold |