User:KyuuAA: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Tenhou.net) |
|||
Line 171: | Line 171: | ||
| WRC 2015 | | WRC 2015 | ||
| 102 / 152 | | 102 / 152 | ||
|- | |||
| March 13-14, 2021 | |||
| 2021 Riichi Nomi Open | |||
| New York City | |||
| Manual | |||
| Riichi Nomi rules | |||
| | |||
|} | |} | ||