475
edits
Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
| ''xxx''xxxxxxx || Jiharo || 3 || 1 || 0 || JPN || (/_;) Jiharo || yes || (/_;) {alt: 雨宮雫} || {{Tenhou rank|2d}} | | ''xxx''xxxxxxx || Jiharo || 3 || 1 || 0 || JPN || (/_;) Jiharo || yes || (/_;) {alt: 雨宮雫} || {{Tenhou rank|2d}} | ||
|- | |||
| ''826''5318008 || Lemon || 4 || 1 || 0 || GBR || Lemon || yes || はない || {{Tenhou rank|1d}} | |||
|} | |} | ||
edits