475
edits
No edit summary |
(→Players registered: 10 players) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
| 840-6695664 || Moejong || 9 || 1 || 0 || USA || Moejong || yes || moejong || {{Tenhou rank|3d}} | | 840-6695664 || Moejong || 9 || 1 || 0 || USA || Moejong || yes || moejong || {{Tenhou rank|3d}} | ||
|- | |||
| 703-9696969 || harph || 10 || 1 || 0 || SVK || harph || yes || harph || {{Tenhou rank|3d}} | |||
|- | |||
| 752- || || || 1 || 0 || SWE || || || || | |||
|- | |||
| 276- || || || 1 || 0 || DEU || || || || | |||
|- | |||
| 246- || || || 1 || 0 || FIN || || || || | |||
|- | |||
| 250- || || || 1 || 0 || FRA || || || || | |||
<!--|- | <!--|- | ||
| || || || || || || || || ||Blank line--> | | || || || || || || || || ||Blank line--> |
edits