475
edits
(→Players registered: 24! Group B drawn) |
(25!) |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| 344-1532307 || 520 || 24 || 1 || 0 || HKG || Weijie “520” Tang || yes || 520 || {{Tenhou rank|2d}} | | 344-1532307 || 520 || 24 || 1 || 0 || HKG || Weijie “520” Tang || yes || 520 || {{Tenhou rank|2d}} | ||
|- | |||
| 032-4584891 || xkime || 25 || 1 || 0 || ARG || Niko || yes || xkime || {{Tenhou rank|4d}}+? | |||
|- | |- | ||
| 276- || || || 1 || 0 || DEU || || || || | | 276- || || || 1 || 0 || DEU || || || || |
edits