475
edits
m (→Active Grids) |
(Grid for Group C.) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
| 703-9696969 || harph || 10 || 0 || {{Tenhou rank|3d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 703-9696969 || harph || 10 || 0 || {{Tenhou rank|3d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
|- | |- | ||
| 124- | | 124-2301728 || coppro || 11 || 0 || {{Tenhou rank|1d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
|- | |||
| 336-0009029 || Jiharo || 12 || 0 || {{Tenhou rank|2d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | |||
|- | |||
| 840-9651168 || cliff || 13 || 0 || {{Tenhou rank|7d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | |||
|- | |- | ||
| | | 246-4490553 || Iapetus || 14 || 0 || {{Tenhou rank|6d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
|- | |- | ||
| | | 840-1487830 || Kyuu || 15 || 0 || {{Tenhou rank|3d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
|- | |||
| 124-4037564 || Trundle || . || 0 || {{Tenhou rank|1k}}* || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | |||
|- | |- | ||
| 826-0145786 || C-13 || . || 0 || {{Tenhou rank}}* || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 826-0145786 || C-13 || . || 0 || {{Tenhou rank}}* || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
Line 40: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| 840-3141592 || Archon^2 || . || 0 || {{Tenhou rank|1d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 840-3141592 || Archon^2 || . || 0 || {{Tenhou rank|1d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
|- | |- | ||
| 752-0000000 || Yazphier || . || 0 || {{Tenhou rank|3d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 752-0000000 || Yazphier || . || 0 || {{Tenhou rank|3d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
|- | |- | ||
| 840-7264923 || Dasuke || . || 0 || {{Tenhou rank|4d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | | 840-7264923 || Dasuke || . || 0 || {{Tenhou rank|4d}} || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- | ||
<!--| . || . || . || . || . || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- Blank line--> | <!--| . || . || . || . || . || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || +000.0 || style="background:#444; color:white;" | 0 || +000.0 || ---.- || ---.- || ----.- Blank line--> | ||
|} | |} | ||
== Season 1 Session 1 Grids == | == Season 1 Session 1 Grids == | ||
Line 136: | Line 139: | ||
<!-- --> | <!-- --> | ||
| Player5 = harph | | Player5 = harph | ||
| A5 = 0 | |||
| B5 = 0 | |||
| C5 = 0 | |||
| D5 = 0 | |||
| Pen5 = 0 | |||
<!--Game links--> | |||
| LinkA = | |||
| LinkB = | |||
| LinkC = | |||
| LinkD = | |||
| LinkE = | |||
}} | |||
{{WAMLs1 grid5| | |||
| Group = Group C | |||
| League = Bronze League | |||
| Width = <!--Default, no value--> | |||
| Deadline = Saturday 2015.04.04@23:59 UTC | |||
<!-- --> | |||
| Player1 = coppro | |||
| B1 = 0 | |||
| C1 = 0 | |||
| D1 = 0 | |||
| E1 = 0 | |||
| Pen1 = 0 | |||
<!-- --> | |||
| Player2 = Jiharo | |||
| A2 = 0 | |||
| C2 = 0 | |||
| D2 = 0 | |||
| E2 = 0 | |||
| Pen2 = 0 | |||
<!-- --> | |||
| Player3 = cliff | |||
| A3 = 0 | |||
| B3 = 0 | |||
| D3 = 0 | |||
| E3 = 0 | |||
| Pen3 = 0 | |||
<!-- --> | |||
| Player4 = Iapetus | |||
| A4 = 0 | |||
| B4 = 0 | |||
| C4 = 0 | |||
| E4 = 0 | |||
| Pen4 = 0 | |||
<!-- --> | |||
| Player5 = Kyuu | |||
| A5 = 0 | | A5 = 0 | ||
| B5 = 0 | | B5 = 0 |
edits