Bureaucrats, checkuser, Administrators
9,929
edits
No edit summary |
|||
Line 3: | Line 3: | ||
===Team=== | ===Team=== | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Rank!! Nation!! Hanchan 1!! Hanchan 2!! Hanchan 3!! Hanchan 4!! Total | |||
|- | |||
|1|| TPE|| 209.0|| -25.0|| 177.0|| 2.0|| 363.0 | |||
|- | |||
|2|| JPN|| 1.0|| 79.0|| 82.0|| 122.0|| 284.0 | |||
|- | |||
|3|| FRA|| 62.0|| 124.0|| 3.0|| 6.0|| 195.0 | |||
|- | |||
|4|| CHN|| 71.0|| 23.0|| -3.0|| 64.0|| 155.0 | |||
|- | |||
|5|| AUS|| 123.0|| 36.0|| 44.0|| -83.0|| 120.0 | |||
|- | |||
|6|| USA|| 106.0|| -97.0|| 31.0|| 33.0|| 73.0 | |||
|- | |||
|7|| GBR|| 80.0|| -88.0|| -20.0|| 80.0|| 52.0 | |||
|- | |||
|8|| KOR|| -37.0|| -3.0|| 40.0|| 44.0|| 44.0 | |||
|- | |||
|9|| SWE|| 110.0|| -48.0|| -63.0|| -11.0|| -12.0 | |||
|- | |||
|10|| CAN|| -76.0|| 13.0|| 14.0|| -4.0|| -53.0 | |||
|- | |||
|11|| HKG|| -69.0|| 102.0|| -64.0|| -67.0|| -98.0 | |||
|- | |||
|12|| POL|| -93.0|| -9.0|| 3.0|| -7.0|| -106.0 | |||
|- | |||
|13|| RUS|| -104.0|| -40.0|| 28.0|| 9.0|| -107.0 | |||
|- | |||
|14|| INA|| -104.0|| 94.0|| -48.0|| -112.0|| -170.0 | |||
|- | |||
|15|| SVK|| -66.0|| -110.0|| -56.0|| 9.0|| -223.0 | |||
|- | |||
|16|| SGP|| -118.0|| -53.0|| -90.0|| 22.0|| -239.0 | |||
|- | |||
|17|| VIE|| -95.0|| 2.0|| -78.0|| -107.0|| -278.0 | |||
|} | |||
===Individual=== | ===Individual=== |