Bureaucrats, checkuser, Administrators
816
edits
(→Event) |
(→Event) |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| 1 || 03-25-2017 || 20 || TRUNDLE || anthto || Greyson || Mezisto | | 1 || 03-25-2017 || 20 || TRUNDLE || anthto || Greyson || Mezisto | ||
|- | |- | ||
| || || || || || || | | 2 || 04-08-2017 || 24 || Krabman3 || WHMBoar || xxldr || EmeliaK | ||
|- | |- | ||
| || || || || || || | | 3 || 04-22-2017 || 20 || OeSilfro || oekock || doux || EmeliaK | ||
|- | |||
| 4 || 05-06-2017 || 24 || Harmonix || kCyp || EmeliaK || Ginto | |||
|- | |||
| 5 || 05-20-2017 || 12 || tateniu || アリアダスト || 505fam || Corak | |||
|- | |||
| 6 || 06-03-2017 || 12 || アリアダスト || マッチ || RostiLFC || 偽赤木 | |||
|- | |||
| 7 || 07-02-2017 || || || || || | |||
|} | |} | ||
== External links == | == External links == | ||
* [https://docs.google.com/spreadsheets/d/1k111gSl159QwW-vsoCIQGH0IihovtIWnD3G24UYaTKM/edit#gid=0 Results] | * [https://docs.google.com/spreadsheets/d/1k111gSl159QwW-vsoCIQGH0IihovtIWnD3G24UYaTKM/edit#gid=0 Results] |