475
edits
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| Confirmed (July 21) || 42 || 63 || 80 || 5 inv. + unknown <!-- 1 Chinese Top32 --> | | Confirmed (July 21) || 42 || 63 || 80 || 5 inv. + unknown <!-- 1 Chinese Top32 --> | ||
|- | |||
| Remaining (July 21) || 0 || 16 || 0 || 33+1 <!-- 1 Chinese Top32 --> | |||
|} | |} | ||
edits