Bureaucrats, checkuser, Administrators
9,929
edits
m (→Twitter) |
|||
Line 48: | Line 48: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Placement !! Name !! PlayerID !! !! Placement !! Name !! PlayerID | ! Placement !! Name !! PlayerID !!rowspan=11| !! Placement !! Name !! PlayerID | ||
|- | |- | ||
| 1 || || QueeB || 11 || || | |||
|- | |||
| 2 || || || 12 || || | |||
|- | |||
| 3 || || || 13 || || | |||
|- | |||
| 4 || || || 14 || || | |||
|- | |||
| 5 || || || 15 || || | |||
|- | |||
| 6 || || || 16 || || | |||
|- | |||
| 7 || || || 17 || || | |||
|- | |||
| 8 || || || 18 || || | |||
|- | |||
| 9 || || || 19 || || | |||
|- | |||
| 10 || || || 20 || || | |||
|} | |} | ||