329
edits
Line 191: | Line 191: | ||
| align="center"| 32000 | | align="center"| 32000 | ||
| align="center"|[https://cdn.discordapp.com/attachments/474471923229786122/509971881282109451/45431007_1981769968567742_9018656595399147520_n.jpg] | | align="center"|[https://cdn.discordapp.com/attachments/474471923229786122/509971881282109451/45431007_1981769968567742_9018656595399147520_n.jpg] | ||
|- | |||
| align="center"| Izuho Suzuki | |||
| align="center"| 2019/03/20 | |||
| align="center"| South 4 Honba 2 | |||
| align="center"| [[Kokushi musou|Kokushi Musou<br />国士無双]] | |||
| {{machi|pattern = 19m19s19p6632147z|tiles called = |wait status = Tsumo|tilewaits = 5z}} | |||
| align="center"| 35600 | |||
| align="center"|[https://cdn.discordapp.com/attachments/474471923229786122/558107709564780554/image0.jpg] | |||
|} | |} | ||
edits