13
edits
No edit summary |
|||
Line 134: | Line 134: | ||
| align="center"| [[Ippatsu|Ippatsu</br>一発]] | | align="center"| [[Ippatsu|Ippatsu</br>一発]] | ||
| align="center"|[http://saki.wikia.com/wiki/Toki_Onjouji Onjouji Toki</br>園城寺怜] | | align="center"|[http://saki.wikia.com/wiki/Toki_Onjouji Onjouji Toki</br>園城寺怜] | ||
|- | |||
| align="center"| N/A | |||
| align="center"| [[user:incertia|incertia]] | |||
| align="center"| 四段 | |||
| align="center"| Active | |||
| align="center"| Honorary member | |||
| A fat troll | |||
| align="center"| [[Riichi|Riichi</br>リーチ]] | |||
| align="center"|[http://saki.wikia.com/wiki/Koromo_Amae</br>天江 衣] | |||
|} | |} | ||
edits