329
edits
Line 155: | Line 155: | ||
| align="center"| [[Riichi|Riichi</br>リーチ]] | | align="center"| [[Riichi|Riichi</br>リーチ]] | ||
| align="center"|[http://saki.wikia.com/wiki/Koromo_Amae Amae Koromo</br>天江衣] | | align="center"|[http://saki.wikia.com/wiki/Koromo_Amae Amae Koromo</br>天江衣] | ||
|- | |||
| align="center"| 2021 | |||
| align="center"| Mitchell Smith</br>mwsmws22 | |||
| align="center"| N/A | |||
| align="center"| Active | |||
| align="center"| President | |||
| Club President. Two time winner of NURM tournaments. | |||
| align="center"| [[Sanshoku doukou|Sanshoku doukou</br>三色同刻]] | |||
| align="center"| [https://saki.fandom.com/wiki/Satomi_Kanbara Kanbara Satomi</br>蒲原智美] | |||
|- | |- | ||
| align="center"| 2021 | | align="center"| 2021 | ||
Line 164: | Line 173: | ||
| align="center"| [[Ippatsu|Ippatsu</br>一発]] | | align="center"| [[Ippatsu|Ippatsu</br>一発]] | ||
| align="center"| [http://saki.wikia.com/wiki/Toki_Onjouji Onjouji Toki</br>園城寺怜] | | align="center"| [http://saki.wikia.com/wiki/Toki_Onjouji Onjouji Toki</br>園城寺怜] | ||
|} | |} | ||
edits