536
edits
m (→External links) |
|||
Line 235: | Line 235: | ||
| align="center"| 35600 | | align="center"| 35600 | ||
| align="center"|[https://cdn.discordapp.com/attachments/474471923229786122/558107709564780554/image0.jpg] | | align="center"|[https://cdn.discordapp.com/attachments/474471923229786122/558107709564780554/image0.jpg] | ||
|- | |||
| align="center"| Bill Wang | |||
| align="center"| 2020/01/22 | |||
| align="center"| East 3 | |||
| align="center"| [[Chuuren poutou|Chuuren poutou<br />九連宝燈]] | |||
| {{machi|pattern = 1112344678999|tiles called = |wait status = Ron|tilewaits = 5m}} | |||
| align="center"| 32000 | |||
| align="center"|[https://i.ibb.co/rbwwsmn/83008136-618993788893937-9083513028225269760-n.jpg] | |||
|} | |} | ||
edits