Bureaucrats, checkuser, Administrators
9,985
edits
Line 25: | Line 25: | ||
! Name !! Romaji | ! Name !! Romaji | ||
|- | |- | ||
| 1989 || | | 1989 || 片山まさゆき || || || || | ||
|- | |- | ||
| 1990 || | | 1990 || 小島武夫 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 1991 || | | 1991 || 伊藤優孝 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 1992 || | | 1992 || 佐々木秀樹 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 1993 || | | 1993 || 山田英樹 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 1994 || | | 1994 || 飯田譲治 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 1995 || | | 1995 || 飯田正人 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 1996 || | | 1996 || 長谷川和彦 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 1997 || | | 1997 || 土田浩翔 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 1998 || | | 1998 || 諸永隆平 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 1999 || | | 1999 || 倉田てつを || || || || | ||
|- | |- | ||
| 2000 || | | 2000 || 藤谷コマキ || || || || | ||
|- | |- | ||
| 2001 || | | 2001 || 荒正義 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 2002 || | | 2002 || 長村大 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 2003 || | | 2003 || 森山茂和 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 2004 || | | 2004 || 太田大典 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 2005 || | | 2005 || 河合正浩 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 2006 || | | 2006 || 郷内武広 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 2007 || | | 2007 || 鈴木たろう || || || || | ||
|- | |- | ||
| 2008 || | | 2008 || 氏家義成 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 2009 || | | 2009 || 二階堂瑠美 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 2010 || | | 2010 || 後藤正博 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 2011 || | | 2011 || 小山理則 || || || || | ||
|- | |- | ||
| 2012 || || || || || | | 2012 || 張敏賢 || || || || | ||
|- | |||
| || 福田聡 | |||
|- | |||
| || 板川和俊 | |||
|- | |||
| || 水沼利晃 | |||
|} | |} | ||