Bureaucrats, checkuser, Administrators
9,927
edits
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| Games played || 対局数 || Example | | Games played || 対局数 || Example | ||
|- | |||
| || 平均得点 || Average point gain | | || 平均得点 || Average point gain | ||
|- | |||
| || 平均順位 || Average placement | | || 平均順位 || Average placement | ||
|- | |||
| Agariritsu || 和了率 || Hand win rate. | | Agariritsu || 和了率 || Hand win rate. | ||
|- | |||
| Houjuuritsu || 放銃率 || Deal in rate. | | Houjuuritsu || 放銃率 || Deal in rate. | ||
|- | |||
| Nakiritsu || 副露率 || [[Naki|Tile call]] rate. | | Nakiritsu || 副露率 || [[Naki|Tile call]] rate. | ||
|- | |||
| Riichiritsu|| 立直率 || [[Riichi]] rate. | | Riichiritsu|| 立直率 || [[Riichi]] rate. | ||
|- | |||
| || || | | || || | ||
|- | |||
| || || | | || || | ||
|- | |||
| || || | | || || | ||
|} | |} |